This is the forum of Woojs' Clan ex3m, the mapcreator of our all beloved game Horde vs Alliance

Nowy hero HALPMEH

Share

CaaCaa

Nowy hero HALPMEH

Post  CaaCaa on Mon Sep 12, 2011 8:19 am

No więc siedizmy sobie tak z MFA_Vartoti i kminimy... efekt ? Dwaj nowi mądrze przemyślani hero (naszym zdaniem Very Happy). Tak więc oferta vartotiego to Jaood -> zaloży temat jak wróci do domu, a ja Wam przedstawię moją propozycję:

Nazwa bohatera: CaaCaa (jeśli się nie zgadzasz WooJ to rozumiem, i daj mu pierwotne imię HALPMEH
    Profesja: Inteligencja
    Strona: Horda
    Umiejętność specjalna (piąta): 1 najważniejsza umiejętność, lecz nie normalnie punktowana. Chodzi mi o umiejętność piąta (np. w alliance elfy mają krycie się) czyli zamiana z materii na ezoteryczną jednostkę. O co chodzi ? Na materii będzie jak każdy normalny hero trafialny, lecz może co jakiś czas (cool down do ustalenia) zmieniać na Ezoteryczność czyli nie może być trafiany przez ataki zwykłe, lecz tylko przez magiczne, a także spelle (np nova, wyssanie many czy podpalenie). Gdyby hero był za bardzo overpowered przez tą umiejętność niech na ezoteryczności dostaje większe dmg od spelów niż normalnie na zwykłym modzie.
    Umiejętności:
    --> Seria błyskawic (ta od far seera), dmg można zostawić, ale zmienić w niej zasięg do 5 jednostek
    --> Tarcza z błyskawicą (ta od sira gregora), DMG można zostawić, ale żeby nie miała tak długiego cd (czyt. cool down do pozostałych), tak aby można wrzucić 2 tarcze przez okres ładowania czaru
    --> Aura chaosu (odejmuje pobliskim wrogim jednostkom pancerz) i moja propozycja: 1pkt = -2 pancerza i tak co 2 aż do 20pkt = -40 pancerza
    --> Ultimate spell (specjalny czar): przywołanie smoka błyskawicy: jednostka posiada atak chaos, rozpryskowy na pobliskie jednostki (coś jak heart of searinox), a błyskawiczny pancerz (zamiast spowalniać jak pancerz licha, paraliżuje pobliską jednostkę = szansa 25% od każdego uderzenia przeciwnika). 1pkt = 2k hp, 20 pancerza, atak 80-120, 2pkt = 3,5k hp 40 pancerza, atak 130-150, 3pkt = 5k hp, 70 pancerza, atak 220-300.
    Pomysł z smokiem moim zdaniem super, gdyż nikt nie ma takiego czaru będzie coś nowego Smile A wgrać możesz tego co jako creep służy tylko dodać mu umiejętności. Jeżeli zbyt poniosła mnie fantazja to nie rób, ale byłoby super! Smile Wartośći dmg etc to kwestia testów na które jak zawsze się piszę

Atak bohatera: nieokreślony bliżej, na pewno mniejszy od pozostałych int hero zwłaszcza, że posiada mocne skille.

No to ja nieźle się rozpisałem, czekam na odpowiedzi Very Happy
    dragonfire1511
    Admin
    Admin

Re: Nowy hero HALPMEH

Post  dragonfire1511 on Mon Sep 12, 2011 8:51 am

please try to post in english!!
    WooJ

Post  WooJ on Mon Sep 12, 2011 11:17 am

Nie miejsce na post o hero... ale ok bez znaczenia do przeczytanie, ale w innym poscie dotyczacych hero, zaznaczylem, aby spelle byly innowacyjne... 2 blyskawice sa powtorka z rozrywki... zrobmy cos nowego, nie powtarzajmy starych spelli, moze to podobnie dzialac bo duzo wiecej rzeczy sie nie wymysli, ale niech one wygladaja inaczej... np blyskawica, nie biala, moze jakas inna, i razi do 20 celow, to by bylo cos innego... ale nie mnie tu miejsce na wymyslanie...

CaaCaa

Post  CaaCaa on Mon Sep 12, 2011 8:52 pm

Dodalem nowe ulti, aure chaouse -> 2 nowe skille ktorych nigdzie nie ma, a blyskawice od far serra mowilem zeby zmieniac do 5 celow, moze byc nawet do 20 tylko ze wtedy hero za overpowered bedzie, a tamta tarcze zeby miala cool downa ^^

mfa_vartoti

nowy hero

Post  mfa_vartoti on Mon Sep 12, 2011 9:09 pm

Dobra rozkmina, mogło by być wszystko w innych kolorach, a ciekawe było by jeszcze to jak tarcze dało by się wrzucić na wierze i budynki...
    WooJ

Post  WooJ on Tue Sep 13, 2011 12:41 am

Tarcze na wieze i budynki, heh ciekawe... a 20 celow mialem na mysli, ze beda naprawde mocno slabnac przy kazdym kolejnym i nie bedze tak mocna ja far seera, to bedzie cos w rodzaju creepowania, zdobywania expa... 20 celow porazonych, i przez te porazenie na powiedzmy 5sec zwolnionych. Albo tak porazonych ze przez 1sec zestunowanych...

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is Sat Aug 18, 2018 8:37 am